Zamów u nas.
Skontaktuj się z nami

508-137-510606-378-327

Nasza oferta

EFEKTYWNIE I KREATYWNIE OD SAMEGO POCZĄTKU

Firma JELFRUT na jeleniogórskim rynku funkcjonuje od 19 maja 1992 roku.Założona została przez Zbigniewa Zwolaka. Specjalizuje się w sprzedaży świeżych warzyw i owoców z kraju, Europy i świata.

Od 2015 roku siedziba firmy mieści się przy ul. Sobieskiego 25 b, gdzie na powierzchni 1600 m2 znajdują się nowoczesne magazyny średniego składowania, magazyny z agregatami chłodniczymi, pomieszczenie do przechowywania produktów wymagających odpowiedniej atmosfery, parkingi dla dostawców i odbiorców oraz rampa przeładunkowa z nowoczesną windą załadowczą.

Dostawy świeżych warzyw i owoców odbywają się dzięki własnemu specjalistycznemu taborowi samochodowemu, posiadającego zabudowę izotermiczną, windy załadowcze oraz agregaty chłodnicze, Wszystkie pojazdy spełniają wymogi higieniczne i posiadają pozytywną opinię. Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. Nasi dostawcy również spełniają wyżej wymienione wymogi, co w konsekwencji gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i satysfakcję klientów.

Wykwalifikowana, bogata w wiedzę i doświadczenie kadra, profesjonalne zaplecze handlowe , wyspecjalizowany transport oraz wysoka jakość i szeroki asortyment oferowanych produktów, nieustannie wzmacniają pozycję firmy na rynku. Naszym klientom gwarantujemy terminowe dostawy w oparciu o najwyższą jakość zgodnie z wymaganiami międzynarodowych standardów w zakresie Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności HACCAP.

Z biegiem lat zmienił się sektor naszych odbiorców, który stał się impulsem do dalszego kreatywnego i efektywnego działania.

Ze względu na nowe potrzeby, wymagania naszych klientów w 2016 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o:

  • wyszukane warzywa i owoce ze świata
  • boxy owocowo - warzywne do biur i gabinetów
  • kosze upominkowe, konferencyjne i bankietowe
  • carving art (dekoracje z owoców i warzyw)

Motywacją do dalszej pracy i rozwoju firmy jest Państwa zadowolenie, sukcesy potwierdzone dyplomami i wyróżnieniami oraz lojalność i sympatia naszych klientów.

1922
1992
1998
1998
2006
2006
2016
2016