Zamów u nas.
Skontaktuj się z nami

508-137-510606-378-327

Poszukujemy zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, dla których dbałość, staranność i uczciwość stanowią podstawę codziennej pracy.

Teraźniejsza załoga oraz przyszli współpracownicy mają bezpośrednie przełożenie na jakość obsługi naszych klientów.

Jeśli chcesz dołączyć do stabilnej firmy, działającej na rynku od 1992 roku i poszukujesz pracy na stanowisku: magazyniera, kierowcy, specjalisty ds. sprzedaży, marketingu, skontaktuj się z nami.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie odpowiedniej zgody na przetwarzanie danych w swoich dokumentach aplikacyjnych:

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko (prosimy podać nazwę stanowiska) przez Hurtownię Warzyw i Owoców „JELFRUT”.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych do naboru na wolne stanowiska.

 

Hurtownia warzyw i owoców ‘’Jelfrut’’ poszukuje sprzedawcy do sprzedaży truskawek  oraz innych sezonowych owoców i warzyw w Jeleniej Górze. Praca od poniedziałku do soboty po około 10 godzin dziennie. Stawka  13-16 zł / h na rękę w zależności od zaangażowania oraz wyników pracy.  Stoiska ulokowane na świeżym powietrzu pod namiotami.

Wymagamy: zaangażowania, uczciwości, punktualności.

Oferujemy: rzetelne wynagrodzenia wypłacane co tydzień, szybkie szkolenie.

Zainteresowanych prosimy o osobiste przybycie wraz z CV do siedziby hurtowni na ul. Jana Sobieskiego 25 B , 58-500 Jelenia Góra w godzinach 9-12 oprócz sobót. Poszukujemy tylko i wyłącznie poważnych i odpowiedzialnych osób.

Tel kontaktowy: 606 378 327