Zamów u nas.
Skontaktuj się z nami

508-137-510606-378-327

DLA GASTRONOMII

Dla gastronomi

Hurtownia Warzyw i Owoców JELFRUT specjalnie dla Państwa oferuje szeroką i różnorodną gamę produktów krajowych i importowanych.

Nasza oferta skierowana jest specjalnie do restauracji, pensjonatów, hoteli, firm cateringowych, street foodów, przedszkoli, szkół, stołówek oraz innych obiektów gastronomicznych.

Mamy świadomość, że w branży gastronomicznej ważny jest profesjonalizm. Dlatego zapewniamy Państwa o naszej rzetelności i niezawodności. Gwarantujemy  dostarczanie produktów o najwyższej jakości i różnorodności. Nieustannie poszerzamy asortyment o nowe innowacyjne produkty.Specjalnie dla Państwa mamy w ofercie owoce i warzywa z innych zakątków świata np. Ogórek Kiwano, Tamarillo, Pepino, Pitahaya czerwona, Physalis… oraz o wielogatunkowość świeżych ziół takich jak Kacanka, Stewia, różnego rodzaju mięty, Cukrownica Omszona, Grzybowe Zioło, Kwiaty jadalne: Storczyk, Bratek, Chryzantema.  Reagujemy szybko i z wielkim zaangażowaniem.

Odmiany warzyw i owoców oraz sposób ich kalibrowania i pakowania uzgadniamy i dobieramy wspólnie z gospodarzami i producentami, z którymi współpracujemy od lat. Gwarantujemy najwyższą jakość w niskiej cenie.

Staramy się, aby droga warzyw i owoców „prosto z pól i ogrodów” była jak najkrótsza, dlatego głównymi dostawcami są okoliczni farmerzy. Realizacja składanych zamówień przez naszych Klientów odbywa się maksymalnie do 24 godzin, prosto do kuchni. Wszystkie nasze środki transportu posiadają decyzje Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, dotyczące spełnienia warunków do higienicznego przewozu żywności.

Utrzymując dane standardy, możemy zaoferować najlepsze walory smakowe i jakościowe oferowanych produktów.